Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Święto Pluszowego Misia

 

26 listopada w sali widowiskowo – sportowej w Gniewkowie odbyła się  gminna impreza  z okazji Święta Pluszowego Misia, przygotowana przez MGOKSiR.

Wzięły w niej udział również dzieci z oddziałów zerowych naszej szkoły. Mali uczestnicy dzielnie rywalizowali   z rówieśnikami z innych oddziałów przedszkolnych. W poszczególnych konkurencjach trzeba było wykazać się m.in. zręcznością, szybkością oraz niebywałą zwinnością. Dzielnie sprostali wszystkim zadaniom. Dla wielu z nich było to pierwsze publiczne wystąpienie. I chociaż na początku była trema i strach w oczach, to jednak sympatyczna atmosfera, doping sprawiły, że wszyscy dzielnie sprostali poszczególnym konkurencjom. Na zakończenie każdy otrzymał medal za uczestnictwo i zaangażowanie w rozgrywkach. W sympatycznej atmosferze,   z uśmiechem na ustach i medalem na szyi wszyscy rozeszli się do domów.

 

Maria Świderska

Zdjęcia: Święto Pluszowego Misia


 

Galeria

Ostatnio dodane