Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

3 miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w szachach

18 października w budynku Zespołu Placówek Oświatowych w Tucznie odbył się drużynowy Powiatowy turniej szachowy, w którym reprezentacja SP1 Gniewkowo w składzie: Agata Chmielewska, Kacper Becela, Piotr Kuchnicki i Wiktor Becela wywalczyła 3 miejsce. Opiekunem drużyny był Tomasz Palacz. Turniej odbywał się w miłej atmosferze tempem 15 minut na zawodnika. Każdy z przedstawicieli Naszej drużyny dołożył „cegiełkę” do końcowego wyniku próbując dorównać liderowi Kacprowi Becela, który zdobył 4 pkt. z 6 rozegranych partii, odnosząc 4 zwycięstwa przy 2 przegranych. Drużyna otrzymała dyplom, puchar, piękne szachy dla szkoły, odbierając również nagrody indywidualne. Gratulacje należą się organizatorom, za świetnie przygotowane i przeprowadzone mistrzostwa. Czekamy na następne turnieje.

Fotorelacja tu: Drużynowe Powiatowe Mistrzostwa w Szachach_Tuczno 2021

 

Galeria

Ostatnio dodane